AGGE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Spawacz, Spawacz (pracownik produkcji)

  • Data publikacji:
  • 30-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Pułtusk
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Obowiązki/Zadania:

  • Spawanie konstrukcji i elementów stalowych;
  • Przygotowanie materiału do spawania;
  • Obsługa sprzętu spawalniczego;
  • Wykonywanie pomiarów i kontrola jakości na stanowisku spawalniczym;
  • Montaż produkowanych przez firmę maszyn i urządzeń z komponentów oraz gotowych podzespołów;
  • Wykonywanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym;
  • Obsługa elektronarzędzi;

Oczekiwania/Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe / średnie;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego i zdolności manualne;
  • Odpowiedzialności, sumienności, punktualności;
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Uprawnień w zakresie spawania (bądź chęci szybkiego nabycia)
  • Znajomość spawania MIG/MAG

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Zarobki zależnie od kwalifikacji;
  • Premia od terminowo wykonanych projektów;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Udział w bardzo ciekawych projektach;
  • Darmowe posiłki;
  • Wsparcie zespołu;.
  • Specjalistyczne szkolenia;
  • Rozwój zawodowy w firmie z dużym potencjałem;
  • Zgrany zespół;
  • Opiekę medyczna;

Firma AGGE to firma z polskim kapitałem, zajmującą się budową nowoczesnych maszyn przemysłowych (głównie prototypowych), integracją robotów przemysłowych, systemów wizyjnych i innych technologii mogących wspierać produkcję.

Rozwijamy się bardzo szybko, w związku z tym poszukujemy osoby do zespołu. Dynamiczny rozwój pozwala nam oferować stabilną pracę z możliwością rosnących zarobków w przyszłości.

Kontakt:

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV na kontakt@agge.tech

Telefon: +48 609 291 237

Strona: https://agge.tech/

Miejsce pracy:

Jana Pawła II 14, 06-100 Pułtusk, Mazowieckie.