Jeśli szukasz pierwszej pracy w sprzedaży to zainteresuje Cię stanowisko

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Data publikacji: 09-09-2024
Miejsce Pracy: Białystok
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży

Praca Stacjonarna

Lokalizacja: Białystok

Wymagania:

  • komunikatywny angielski (minimum B2) – warunek konieczny – pracujemy głównie z klientami zagranicznymi
  • znajomość Excela i Power Pointa
  • sprawne i intuicyjne posługiwanie się komputerem
  • gotowość do zagranicznych i krajowych wyjazdów służbowych
  • kreatywność i logiczne myślenie
  • gotowość do pracy w zmieniającym się projekcie

dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • doświadczenie w logistyce / branży motoryzacyjnej
  • znajomość języka niemieckiego

Obowiązki

Zaczniesz od:

  • bieżąca obsługa giełdy (dodawanie ładunków, pilnowanie terminów itp.)
  • codzienna wysyłka mailingu do użytkowników platformy
  • bieżące wsparcie marketingu (np. przeprowadzanie wywiadów typu case study wg określonego scenariusza)
  • cotygodniowe raportowanie działań zespołu

W ramach rozwoju:

  • aktywna sprzedaż usług poprzez różne kanały (telefon, mail, social media)
  • wyjazdy na targi/konferencje/do klienta (max. 1x w miesiącu)

Oferujemy:

  • obiady pracownicze i kawę
  • darmowy parking
  • elastyczne godziny pracy (początek pracy między 7 a 9)
  • pakiet Luxmed
  • atrakcyjny pakiet socjalny: paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, wydarzenia firmowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • pracę w nowym, rozwijającym się projekcie – na pewno nie będzie nudno
  • nagrody półroczne uzależnione od wyników

CV prosimy wysyłać na adres:

rekrutacja@adampolsa.com.pl

Proszę o dopisanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń