Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach. Wspieramy firmy produkcyjne, logistyczne, budowlane, spożywcze i inne w zakresie dostarczania pracowników. Do naszego zespołu poszukujemy energicznej osoby, chcącej zdobyć doświadczenie zawodowe w agencji pracy, na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży. Miejsce pracy Katowice.

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Data publikacji: 20-06-2024
Miejsce Pracy: Katowice
Wynagrodzenie: 4300
Stanowisko: Pracownik Biurowy

Rozpocznij ekscytującą karierę w sprzedaży w Katowicach!

Big Jobs Sp. z o.o. (nr KRAZ: 27986) poszukuje ambitnych osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży. Dołącz do naszego energicznego zespołu i rozwiń swój potencjał w dynamicznym środowisku!

Czego oczekujemy?

  • Entuzjazmu do nauki i rozwoju w dziedzinie sprzedaży
  • Świetnych umiejętności komunikacyjnych i pozytywnego nastawienia
  • Inicjatywy i zaangażowania w osiąganiu celów
  • Gotowości do pracy w dni powszednie
  • Aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4300 zł brutto miesięcznie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowe szkolenia i wsparcie na stanowisku
  • Atrakcyjny system premii uzależniony od wyników
  • Elastyczny model pracy hybrydowej (minimum 2 dni w biurze)
  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwości rozwoju w branży HR i sprzedaży

Twoje główne zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • Budowanie i pielęgnowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Analiza rynku i identyfikacja potrzeb klientów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Tworzenie ofert handlowych i udział w wydarzeniach promocyjnych
  • Organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych
  • Sprawna obsługa systemu CRM

Gotów na nowe wyzwania? Aplikuj już dziś!

Prześlij swoje CV i rozpocznij fascynującą przygodę w świecie sprzedaży. Czekamy na Twoją aplikację - dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w inspirującym otoczeniu!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń