KLAVER Sp. z o.o.
Montaż instalacji elektrycznej- technik instalacji- praca w Belgii od zaraz

Data publikacji: 21-05-2024
Miejsce Pracy: Belgia
Wynagrodzenie: 2000
Stanowisko: Elektryk

Jesteś elektrykiem i szukasz pracy w Belgii ? Świetnie trafiłeś! Zapoznaj się z ofertą poniżej

Zakres obowiązków:

- instalacja automatyki domowej

-trasy kablowe

-montaż oświetlenia, gniazd itp.

-inne prace związane z zawodem

Wymagania:

- prawo jazdy

- kwalifikacje i doświadczenie w pracy jako elektryk

- biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy

- profesjonalne elektronarzędzia

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Dominika +48 570 901 033

Daria +48 577 901944
Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa