Praca do zaraz

Monter

Data publikacji: 14-08-2024
Miejsce Pracy: Świebodzin
Wynagrodzenie: 4800
Stanowisko: Monter

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11780

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla lidera z branży motoryzacyjnej , która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji- monter

Miejsce pracy: ŚWIEBODZIN

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • premia miesięczna do 15%
  • praca od poniedziałku do piątku

Zadania

  • Czynności montażowe ( obsługa wkrętarki, nitownicy, narzędzi dynometrycznych)
  • Obsługa włącznika systemu ANDON
  • Obsługa suwnic
  • Pakowanie

Wymagania

  • Zdolności manualne, dbałość o szczegóły
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Adaptacja do zmian stanowisk, elastyczność, organizacja pracy
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (poniedziałek-piątek)
  • Gotowość do pracy od zaraz

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń