Monter domów modułowych w Niemczech, DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Data publikacji: 25-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy- Feurstenwalde
Wynagrodzenie: od 2000€ netto miesięcznie
Stanowisko: Monter

ABC Workto firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdzawpisdo Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jakomonter

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie szerokiego zakresu zadań budowlanych obejmujących montaż ścian systemowych,
    okładziny i ogólne wykończenie.
  • Wykonywanie prac malarskich, podstawowych prac stolarskich oraz drobnych napraw i instalacji elektrycznych.
  • Konserwacja i naprawa wyposażenia budynku.
  • Kontrola, że wszystkie zadania zostały wykonane zgodnie z normami bezpieczeństwa
  • Pomoc przy montażu prefabrykowanych elementów budynku na miejscu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 2000€ netto miesięcznie
  • Darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznych koordynatorów

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie jako złota rączka lub na podobnym stanowisku z wieloma umiejętnościami w branży przemysł budowlany.
  • Umiejętność bezpiecznego i skutecznego posługiwania się narzędziami i sprzętem budowlanym.
  • Dobre umiejętności rozwiązywania problemów i zdolność do wykonywania zadań przy minimalnym nadzorze.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Stałe zaangażowanie w utrzymanie standardów bezpieczeństwa i jakości.
  • Własny samochód.

Wyslij CV ;info@abcwork.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas

Marlena +48 570 221 444
Izabela +48 790 448 110

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń