ABC Work
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia. Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako monter instalacji sanitarnych i gazowych.

Monter instalacji sanitarnych i gazowych

OPIS STANOWISKA:

  • Prace instalacyjne wodno-kanalizacyjne i grzewcze przy samochodach kempingowych,
  • Montaż systemów grzewczych
  • Układanie i montaż rur
  • Instalacja końcowa

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie od 18€ do 19€  brutto/h + 40 € diety dziennie
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne stawki w zależności od doświadczenia oraz stopnia komunikacji w języku niemieckim
  • Zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50 €
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe)
  • Dodatek świąteczny i urlopowy (po przepracowanych 6. miesiącach)
  • Praca u stałych klientów bez konieczności częstej zmiany miejsca zatrudnienia
  • 25-30 dni urlopowych (liczba dni urlopowych wzrasta wraz ze stażem zatrudnienia)
  • Ustawowe ubezpieczenie zdrowotne, społeczne i emerytalne
  • Zwrot kosztów za ubranie robocze
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Punktualna wypłata wynagrodzenia do 15-tego dnia każdego miesiąca
  • Wsparcie polskojęzycznych rekruterek

WYMAGANIA:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe i uprawnienia gazowe G3
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy

Wyślij cv na adres info@abcwork.eu lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444