GermanWorker Sp. z o.o.
Poszukujemy podwykonawców do pracy na budowach na terenie Niemiec

Monter kominów w Niemczech - 31,50€/h, wypłaty co tydzień

Data publikacji: 10-07-2024
Miejsce Pracy: Pittenhart Niemcy
Wynagrodzenie: 31,50 euro/h brutto
Stanowisko: Kominiarz

Praca dla monterów i budowniczych kominów w Niemczech

Poszukujemy doświadczonych podwykonawców do współpracy na terenie Niemiec. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i możliwość realizacji wielu nowych, dobrze płatnych zleceń.

Zakres obowiązków:

  • Remonty kominów z tworzywa sztucznego
  • Otwieranie murów i instalacja systemów rur
  • Uszczelnianie murów i tynkowanie
  • Montaż kominów ze stali nierdzewnej na elewacjach

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w branży
  • Własna działalność gospodarcza
  • Podstawowe narzędzia do pracy
  • Odzież robocza i buty ochronne S3
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (min. jedna osoba w ekipie)
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Nasza oferta:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 31,50€ brutto
  • Możliwość pracy powyżej 45 godzin tygodniowo
  • Cotygodniowe rozliczenia na podstawie raportów godzinowych
  • Wsparcie konsultantów i stały nadzór specjalistów
  • Współpraca wyłącznie ze sprawdzonymi niemieckimi klientami
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania (często zapewniane przez klienta)