GrhPolska.com

Monter konstrukcji stalowych

Data publikacji: 12-09-2024
Miejsce Pracy: Francja
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy: Nontron, Francja
Start pracy: wrzesień 2024 - długoterminowa współpraca

Wymagania:

Praktyczne doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku
Mile widziane: uprawnienia na zwyżki lub ładowarkę teleskopową oraz prawo jazdy kat. B+E
Dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Oferujemy:

Francuską umowę o pracę oraz ok. 39h pracy tygodniowo
Stawkę podstawową w wysokości 12, 50-17, 50 euro/h - możliwość negocjacji w zależności od doświadczenia i kompetencji!
Dietę 237 euro/msc oraz dodatek transportowy 170 euro/msc
Zapewnioną odzież roboczą i narzędzia
Możliwość skorzystania z benefitów wynikających z formy zatrudnienia oraz pomoc w wynajęciu zakwaterowania - przez pierwszy miesiąc zapewnione i opłacone przez klienta
Zakres prac dostosowany do Twoich umiejętności - pracuj przy tym, na czym się znasz!

Zakres obowiązków:

Przygotowanie placu budowy, czytanie planów konstrukcyjnych, obsługa urządzeń dźwigowych i specjalistycznych narzędzi
Instalacja metalowych elementów konstrukcyjnych: spawanie, cięcie i montaż
Precyzyjne mocowanie części w celu zapewnienia stabilności konstrukcji, praca na wysokości

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego!

Prowadzący rekrutację:

Gabriela Błoniarz
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
+48 518 673 665
gabrielagrhpolska.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń