Monter konstrukcji stalowych z certyfikatem spawalniczym

Data publikacji: 05-09-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: 2420€
Stanowisko: Monter

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego montera konstrukcji stalowych z certyfikatem spawalniczym do pracy w Holandii. Twoje zadania będą obejmować montaż elementów stalowych (schody, podesty, ogrodzenia) zgodnie z rysunkiem technicznym oraz spawanie konstrukcji ze stali czarnej. Oczekujemy dbałości o porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: €2380-€2420 netto miesięcznie (40h/tydzień)
  • Tygodniowa wypłata: €550-€560 po odliczeniach
  • Stawka godzinowa od €18,56 brutto (zależnie od doświadczenia)
  • Stabilne zatrudnienie: 38h/tydzień + nadgodziny
  • Umowa o pracę w języku polskim, angielskim i holenderskim
  • 20 dni płatnego urlopu rocznie
  • Komfortowe zakwaterowanie z szybkim internetem
  • Transport służbowy lub zwrot kosztów dojazdu
  • Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i językowego

Wymagania

  • Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych
  • Umiejętność spawania stali czarnej (metody 135 i 138)
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Prawo jazdy kat. B (własny samochód mile widziany)
  • Odpowiedzialność i gotowość do pracy w nadgodzinach

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@injobs.pl z dopiskiem „Monter konstrukcji stalowych z certyfikatem spawalniczym, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: pon-pt 08:00-16:00, tel. 48 517 455 345

Lokalizacja: Holandia, Purmerend

Wynagrodzenie:

do 2420 euro netto

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń