KLAVER Sp. z o.o.
Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas! Poszukujemy osób do pracy w fabryce maszyn rolniczych.

Monter maszyn rolniczych – Holandia

  • Data publikacji:
  • 03-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Monter
Zakres obowiązków: - montaż, regulacja części i maszyn - praca zgodnie ze specyfikacją dla konkretnego produktu - kontrola jakości - przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy Wymagania: - komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - dobra kondycja fizyczna Oferujemy: - atrakcyjna stawkę godzinową - prace na warunkach holenderskich - dowóz z miejsca zamieszkania do miejsca pracy i z powrotem Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas!!! Teresa +48 731 901 913 Kamila +48 570 901 414 Dominika +48 570 901 033 Izabela: +48 570 901 913 Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa ,Certyfikat KRAZ 18450