Monter na produkcji bez doświadczenia

Data publikacji: 23-07-2024
Miejsce Pracy: Łódź
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 6159

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży sprzętu AGD, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Monter na produkcji - bez doświadczenia

Miejsce pracy:Łódź

Zapraszamy do aplikowania!

Nie masz doświadczenia? Nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy, a Ty zdobędziesz pierwsze doświadczenie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Stawka 28.10 brutto za godzinę
  • Dwie zmiany bez nocek - wolne weekendy (5.30-13.30; 13.30-21.30)
  • Współpracę na dłuższy okres czasu

Obowiązki

  • Montaż elementów sprzętu AGD
  • Kontrola jakości
  • Przenoszenie części
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • Zdolności manualne
  • Dbałość o szczegóły
  • Dobry wzrok

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń