Ecojob

Monter namiotów okolicznościowych Francja B+E

Data publikacji: 01-08-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Monter
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych monterów namiotów okolicznościowych do pracy we Francji. Dołącz do naszego zespołu i ciesz się atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia!

Twoje zadania

  • Profesjonalny montaż namiotów okolicznościowych w różnorodnych lokalizacjach na terenie Francji
  • Dbałość o jakość i bezpieczeństwo wykonywanych prac

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B+E (uprawnienia do prowadzenia pojazdów z przyczepą)
  • Pozytywne nastawienie i gotowość do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w montażu konstrukcji tymczasowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 12,50€/h brutto
  • Dodatek żywieniowy: 7,30€/dzień netto
  • Francuska umowa o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Premia 10% za zakończenie projektu
  • Dodatkowa premia 10% za niewykorzystany urlop
  • Bezpłatny transport do Francji
  • Badania lekarskie finansowane przez pracodawcę

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV, klikając przycisk 'Aplikuj'. W razie pytań, skontaktuj się z nami: patrycja.sochacka@ecojob.eu

Jesteśmy zarejestrowaną agencją zatrudnienia (nr 12864 w KRAZ). Oferujemy pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń