Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego IWG

Monter opon/Wulkanizator | s-Hertogenbosch, Holandia

Data publikacji: 09-10-2024
Miejsce Pracy: Holandia, Den Bosch
Stanowisko: Wulkanizator
Rodzaj Pracy: Praca sezonowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Specjalista ds. Montażu Opon / Wulkanizator

Zakres obowiązków:

  • Demontaż i montaż opon,
  • Sprawdzanie stanu technicznego opon oraz ocena zużycia,
  • Wyważanie kół.

Holenderska firma poszukuje doświadczonych monterów opon/wulkanizatorów do pracy sezonowej w okresie zimowym. Praca dostępna na terenie całej Holandii. Wymagane posiadanie prawa jazdy.

Start pracy: 4 listopada 2024, poniedziałek

Lokalizacja: Den Bosch

Wynagrodzenie:

520-580€ netto za 40 godzin tygodniowo (wysokość wynagrodzenia zależy od doświadczenia oraz poziomu znajomości języka angielskiego).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej,
  • Cotygodniowe wynagrodzenie,
  • Możliwość skorzystania z samochodu służbowego,
  • Bezpłatne zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju z dostępem do kuchni, łazienki i Wi-Fi,
  • Darmowe ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zwrot kosztów paliwa (kilometrówka).

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy (preferowane własne auto do dojazdów do pracy).

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail: marika@iwg24.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem +48 784 000 705.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń