SIMA Consulting
Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, która realizuje projekty dla firm z branży wiatrowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter-Pakowacz

  • Data publikacji:
  • 09-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Wynagrodzenie:
  • do 5000 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Monter

Zakres obowiązków:

  • Montaż/pakowanie produktów aluminiowych oraz stalowych
  • Bieżąca współpraca z produkcją w zakresie dostępności elementów montażowych
  • Oznaczanie i etykietowanie wyrobów gotowych oraz półproduktów
  • Raportowanie stanu produkcyjnego w systemie SAP
  • Inwentaryzacja zapasów magazynowych

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie i produkcji
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Uprawnienia UDT do obsługi suwnic i żurawi – mile widziane
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych – mile widziane
  • Uprawnienia UDT do obsługi podestów – mile widziane

Oferujemy:

  • praca zmianowa (06:00-14:00, 14:00-22:00)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe do 4800 zl brutto ( w zależności od posiadanych kompetencji)
  • darmowe automaty z napojami i program MultiSport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość udziału w Kursach podnoszenia kwalifikacji
  • dodatkowe benefity z ZFŚS