Niemiecka firma zajmująca się montażami oraz rozbiórkami placów zabaw zatrudni pracownika na stanowisko:

Monter placów zabaw ze znajomością niemieckiego

  • Data publikacji:
  • 25-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Hesja, Bawaria, Nadrenia- Palatynat
  • Wynagrodzenie:
  • od 18, 50 euro/h
  • Stanowisko:
  • Monter

Monter

Stawka:  od 18,50 e/h

Miejsce pracy: Różne budowy na terenie Niemiec

Zadania:

  • Montaż placów zabaw,
  • Rozbiórki,
  • Prace związane z ukształtowaniem terenu,
  • Murowanie, majsterkowanie.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum dobrym,
  • Zręczność i umiejętność techniczna.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Darmowe zakwaterowanie,
  • Premie, dopłaty, bonusy, diety,
  • 10 % dodatek za pracę w koszarach armii US,
  • 200 godzin miesięcznie.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "MONTER PLACÓW " - oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń