GRH Polska

Monter płyt kartonowo-gipsowych

Data publikacji: 11-07-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Monter

Agencja pośrednictwa zawodowego GRH Polska poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko:

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH

Rozpoczęcie pracy od zaraz

Lokalizacja – Alpy Francuskie

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Gwarantujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • Ubezpieczenie gwarantujące bezpłatną opiekę medyczną
  • Wszelkie niezbędne materiały, narzędzia i bezpłatny dojazd do pracy
  • Nadgodziny rozliczane wg. prawa francuskiego
  • Wsparcie w dopełnieniu dokumentacji związanej z zatrudnieniem
  • Częściowy zwrot kosztów podróży
  • Dofinansowanie do zakupu odzieży roboczej
  • System poleceń pracowników – dodatkowy bonus za każdego poleconego pracownika, który dołączy do naszego zespołu

Zakres obowiązków:

  • Montaż płyt kartonowo-gipsowych
  • Montaż sufitów podwieszanych
  • Montaż ścianek działowych
  • Montaż tzw. plastrów miodu

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)

Nr tel. – 789365553

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń