GrhPolska.com

Monter rur

Data publikacji: 12-09-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Monter
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Kontrakt B2B
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Agencja Pracy Tymczasowej GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250), poszukuje kandydata na stanowisko:

Monter Rur

Miejsce pracy: Cherbourg, region Normandia | Francja

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:

Montaż rur w stoczni
Prace ślusarskie, łączenie rur, cięcie, heftowanie, nitowanie
Obsługa giętarki

Wymagania:

Doświadczenie w montażu rur, konstrukcji stalowych lub rurociągów
Własna odzież i obuwie robocze

Oferujemy:

Pracę na kontrakcie francuskim podpisywanym na okres 3-6 miesięcy
Pracę w bazie marynarki wojennej
Wynagrodzenie miesięczne: 2600 - 3300 € netto po odliczeniu zakwaterowania
39 h tygodniowy czas pracy
Dietę 40 €/dzień
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
Pomoc w wyrobieniu carte vitale i pełny pakiet ubezpieczeń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.
Kontakt +48 518 673 665

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń