Monter rusztowań

  • Data publikacji:
  • 08-05-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 17euro/h
  • Stanowisko:
  • Monter

Monter rusztowań/kierownik

Ewl International dla swojego Klienta, poszukuje Kandydatów na stanowisko monter rusztowań/kierownik

Lokalizacja: Ebenweiler

Oferta:

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Praca poniedziałek – sobota (8-10h/dziennie)
  • ok. 200h miesięcznie
  • Stawka godzinowa od 17euro brutto
  • Zapewnione zakwaterowanie płatne 7euro/dzień (oddalone 3-5 km od miejsca pracy, 1-os. pokoje z prostym wyposażeniem, wspólna kuchnia i łazienka)
  • Odzież roboczą oraz sprzęt ochronny
  • Auto służbowe

Zadania:

  • Montaż/demontaż, przebudowa rusztowań samodzielnie po otrzymaniu instrukcji od kierownika budowy
  • Instruowanie i przydzielanie zadań 1-2 pomocnikom na placu budowy
  • Załadunek i rozładunek materiału na placu budowy i jego zabezpieczenie
  • Przestrzeganie BHP na budowie

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie montażu rusztowań
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B/C

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń