BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Dla jednego z naszych największych klientów, z którym nieprzerwanie pracujemy od 10 lat jako jedyna Agencja Pracy dostarczająca pracowników – dużej firmy produkcyjnej z przemysłu metalowego produkującej min.: belki pod mosty i hale produkcyjne – aktualnie poszukujemy pracownika do długoterminowego - stałego zatrudnienia na stanowisku: Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter - Spawacz 135/138 Tanie zakwaterowanie!

  • Data publikacji:
  • 26-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Wynagrodzenie:
  • 165 - 203 dkk brutto/h
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter - Spawacz 135-138

Miejsce pracy: Dania

Obowiązki:

  • Spawanie belek pod hale i mosty metodami 135 i 138
  • Montaż elementów w oparciu o rysunek techniczny. Materiał od 10 mm do 40 mm, spoiny do 2 m długości, szerokość od 3 mm do 15 mm.
  • Praca na zmianie popołudniowej lub nocnej
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy w sierpniu
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Certyfikat spawalniczy – w przypadku braku certyfikatu – możliwość zrobienia go po rozpoczęciu pracy w firmie
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Motywacja do wyjazdu i rozpoczęcia pracy w Danii
  • Gotowość do prowadzenia auta w Danii
  • Nie wymagamy języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • TANIE ZAKWATEROWANIE! - częściowo dofinansowane
  • Atrakcyjną stawkę godzinową  + dodatki zmianowe
  • Zwrot kosztów transportu do Danii w wysokości 100 EUR
  • Darmowe tygodniowe wyżywienie na stołówce pracowniczej
  • Możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek w wysokości 1000 dkk/tydzień
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Organizację kwestii formalnych
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/dobę
  • Możliwość długotrwałej współpracy

Prosimy o dopisanie w CV:

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest firma BlueCollar A/S z siedzibą w Danii, Agerhatten 27 B, indg.4, st. 5220 Odense SØ, Pełna informacja Administratora - link: www.bluecollar.dk
BlueCollar JobSupply Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie 70- 952, ul. Energetyków 3/4, tel. kontaktowy: +48 91 434 21 46, jest Podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu aplikacji i/lub CV, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych dla firmy BlueCollar A/S

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail i numeru telefonu, zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w celu otrzymywania informacji marketingowych o nowych ofertach pracy