Monter szalunkowy stolarz cieśla Niemcy

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2300€
Stanowisko: Cieśla Szalunkowy

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego montera szalunkowego (stolarza/cieśli) do pracy w Niemczech (Röttenbach). Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków

  • Budowa szalunków drewnianych na podstawie prefabrykowanych planów
  • Tworzenie planów szalunków w programie CAD
  • Obsługa frezarki do produkcji paneli szalunkowych
  • Przygotowywanie danych do obróbki CNC
  • Prace związane z produkcją betonu
  • Obsługa nieruchomości i konstrukcji budowlanych

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
  • Prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

  • Stawka godzinowa: 14€ brutto + 28€ diety dziennej
  • Wynagrodzenie miesięczne: 2300€ netto (za 173 godziny pracy)
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

Wyślij swoje CV na adres: profil@injobs.pl z tytułem: „Monter szalunków stolarz cieśla, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 572 151 672 (pon-pt, 8:00-16:00)

Miejsce pracy: Röttenbach, Niemcy

Informacje dodatkowe

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy injobs.pl Sp. z o.o., ul. Mazurska 1, 11-700 Mrągowo.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń