Elektromonter w Holandii

Monter tras kablowych

Data publikacji: 28-05-2024
Miejsce Pracy: Rotterdam, Holandia, Niemcy Leuna
Stanowisko: Elektryk Budowlany

1.Poszukujemy pracowników na stanowisko:

MONTER TRAS KABLOWYCH,Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż tras kablowych. Prace wykonywane są na obiektach przemysłowych w Niemczech i Holandii.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • korzystne stawki w zależności od doświadczenia
  • transport za granicę oraz przejazdy do Polski zapewnione przez firmę
  • opłacone badania oraz potrzebne dokumenty i certyfikaty wymagane do pracy
  • odzież BHP (buty, kurtki, spodnie)
  • premie miesięczne
  • wsparcie polskiego zespołu
  • darmowe zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie
  • stałą opiekę koordynatora

Obowiązki:

  • montaż prefabrykowanych tras kablowych
  • prefabrykacja konstrukcji wsporczych
  • stosowanie się do zasad i przepisów BHP obowiązujących na terenie obiektu

Wymagania:

  • doświadczenie jako monter w branży elektrycznej
  • umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych
  • umiejętności manualne i dokładność w wykonywaniu prac
  • nie wymagana znajomości języka
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami

Mile widziane:

  • prawo jazdy kategorii B
  • uprawnienia UDT
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia SCC/VCA (możliwość uzyskania w firmie)

Jeśli jesteś doświadczonym monterem na obiektach przemysłowych, gotowym na wyzwania w środowisku fabryk oraz zainteresowanym stabilną pracą za granicą. Zachęcamy do aplikowania na te stanowiska.

sara.b@cargomet.pl