Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania i możliwość rozwoju w dziedzinie Elektryki? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy! Jeśli pragniesz dołączyć do naszego zespołu jako Monter tras kablowych, to jest idealna okazja dla Ciebie!

Monter tras kablowych – Włochy

Data publikacji: 21-10-2024
Miejsce Pracy: Włochy, Ostiglia
Stanowisko: Elektromonter
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania i możliwość rozwoju w dziedzinie Elektryki?

Monter tras kablowych

Lokalizacja: Włochy, Ostiglia

Co możesz zyskać, dołączając do naszego zespołu?

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Wynagrodzenie 12 euro/h netto
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem
  • Firmę z profesjonalnym wdrożeniem

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne

Zakres obowiązków:

  • montaż tras kablowych

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV na adres e-mail: k.przybylska@grupa590.pl, a w tytule wiadomości wpisz "Monter tras kablowych".

Jeśli zaciekawiło Cię ogłoszenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń