Hamburger Montage Personal
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Monter wentylacji/klimatyzacji

Monter wentylacji- klimatyzacji - OD ZARAZ/ PRACA CIĄGŁA

SZUKAMY MONTEROW WENTYLACJI DO PRACY NA TERENIE NIEMIEC!

Witam, jestesmy niemiecka firma posrednictwa pracy Hamburga Montage Personal siedziba w Hamburgu poszukuje pracownika od zaraz na stanowisko monter wentylacji. Zakres obowiazkow zalezy od firmy.

Rodzaj współpracy: Umowa o pracę

  • Wymiar pracy: Pełen

Zakres obowiązków

  • Monter wentylacji

Wymagania

  • kwalifikacje I doswiadczenie
  • prawo jazdy(samochod)mile widziane
  • powaznosci I punktualnosc
  • mozliwosc natychmiastowego wyjazdu
  • samodzielnosc

Oferujemy

  • niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony
  • ubezpieczenie (Kranken-, Unfall-, Renten-, Arbeitslosenversicherung)
  • platny urlop
  • wynagrodzenie do 2500€ netto w zaleznosci od kwalifikcji ,doswiadczenia oraz znajomosci J.niemieckiego
  • Pomoc polskiego Koordynatora

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Agata tel. + 49 15234620263 zadzwoń lub napisz sms - oddzwonię!

Mail: ciszek@hamburger-montagepersonal.de

www.hamburger-montagepersonal.de