Jobforce Sp. z o.o.

Monterzy rusztowań - znajomość języków obcych niewymagana (darmowe zakwaterowanie, zwrot za bilet)

  • Data publikacji:
  • 17-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Norwegia
  • Stanowisko:
  • Monter
Opis stanowiska

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48510281546 / +48798321128 lub mailowego cv@jobforce.pl

Aktualnie dla naszego Norweskiego klienta poszukujemy monterów rusztowań do pracy w Bergen.

Wymagania stanowiska
  • doświadczenie na podanym stanowisku pracy
  • firma pomaga z wyrobieniem kursu - paragraf 17-4,
  • pozytywne (telefoniczne) referencje z poprzednich miejsc pracy.
Oferujemy
  • legalną pracę w norweskiej firmie
  • norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii
  • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
  • feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
  • pełne ubezpieczenie
  • dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego
  • darmowe zakwaterowanie
  • stawkę godzinową – ok. 215-225 kr/h brutto
  • 50-60h roboczych tygodniowo
  • możliwość rotacji 4/2
  • zwrot kosztu zakupu pierwszego biletu do Norwegii po przepracowanym miesiącu
  • darmowe ubrania i narzędzia zapewnione przez pracodawcę już od pierwszego dnia współpracy

możliwość stałej współpracy

Wyślij do nas swoje CV, odezwiemy się w możliwie najszybszym terminie!