NEXT s.c.
Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

MURARZ - BELGIA

Data publikacji: 22-08-2024
Miejsce Pracy: Belgia
Wynagrodzenie: Ok. 14000 PLN
Stanowisko: Murarz

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje doświadczonych murarzy do pracy w Belgii. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zaprawy
  • Murowanie ścian z różnych materiałów (pustak ceramiczny, bloczki betonowe, Ytong, bloki komórkowe, cegła klinkierowa)
  • Montaż izolacji
  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako murarz i pracownik budowlany
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i projektów
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: około 18,00 EUR/h brutto
  • Legalne zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
  • Premia roczna (8.33% rocznych zarobków brutto)
  • Dodatek rodzinny
  • Premie i bonusy zgodne z belgijskim prawem
  • Pomoc w formalnościach związanych z pobytem i zatrudnieniem
  • Opieka polskojęzycznych koordynatorów
  • Zwrot kosztów przejazdu do Belgii (do 125 EUR)
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym (72 EUR/tydzień)
  • Transport do pracy
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Ubranie robocze

Wyślij swoje CV w języku angielskim na adres: info@nextagency.eu

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

KRAZ 18051

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń