Ecojob

Murarz Francja

Data publikacji: 27-08-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Murarz
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) to międzynarodowa agencja pracy tymczasowej z ponad 10-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym, outsourcingu i rekrutacjach stałych w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech, obsługując branże przemysłową, automotive, medyczną, farmaceutyczną i budowlaną.

Stanowisko:

Murarz-Cieśla we Francji

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac ciesielskich, zbrojarskich i murarskich na budowie
  • Zalewanie betonem, montaż szalunków, zbrojenie i wykończenia murarskie
  • Praca na dużych obiektach budowlanych
  • Praca na wysokości od 3 do 5 metrów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku murarza, cieśli lub zbrojarza
  • Mile widziane doświadczenie w pracy we Francji
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 15,00€/h brutto
  • Francuską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Premię 10% za zakończenie misji
  • Premię 10% za niewykorzystany urlop lub 2 dni wolne za każdy przepracowany miesiąc
  • Opłacony przejazd na miejsce pracy
  • Wsparcie koordynatora podczas całego kontraktu
  • Organizację zakwaterowania z dopłatą 260 euro miesięcznie
  • Terminowe wypłaty do 15. dnia kolejnego miesiąca
  • Zapewnioną odzież roboczą
  • Badania lekarskie na koszt pracodawcy

Jak aplikować?

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy link:

Kontakt: patrycja.sochacka@ecojob.eu

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Ecojob Sp. z o.o. jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń