MURARZ

Data publikacji: 05-06-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Murarz

Opis Stanowiska Murarza w Holandii

JOB-NOW, działając na zlecenie EUROPA JOB (certyfikat agencji zatrudnienia nr 8455), poszukuje doświadczonych murarzy do pracy w Moordrecht, Holandia.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac budowlanych z bloczków betonowych
  • Budowa murów nośnych i ścianek działowych
  • Konstruowanie schodów i stropów

Wymagania dla Kandydatów

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku murarza
  • Biegłość w obsłudze narzędzi murarskich
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (minimum jedna osoba w zespole)
  • Umiejętność interpretacji planów budowlanych
  • Prawo jazdy i własny samochód (mile widziane)
  • Gotowość do pracy zespołowej i wysokie zaangażowanie

Nasza Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z długoterminowymi projektami
  • Bezpośrednia umowa z holenderskim pracodawcą
  • Darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z dostępem do internetu
  • Cotygodniowe wynagrodzenie przelewane na konto bankowe
  • Wsparcie polskojęzycznego rekrutera przed i po rozpoczęciu pracy
  • Dostęp do profesjonalnych elektronarzędzi bez dodatkowych kosztów
  • Możliwość uzyskania paska wynagrodzeń

Proces Aplikacji

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@job-now.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać: 'MURARZ - HOLANDIA'.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Aplikując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez EuropaJob Sp. z o.o. dla celów rekrutacji.