Murarz praca w Danii

Data publikacji: 30-08-2024
Miejsce Pracy: Dania
Stanowisko: Murarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Kontrakt B2B
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

JKS A/S szuka 2 murarzy

Miejsce: Hobro (Jutlandia Północna), Dania
Start: ASAP
Kontrakt: minimum miesiąc, z możliwością przedłużenia
Stawka: 200 DKK/h brutto
Godziny pracy: poniedziałek - czwartek 07:00 - 16:00, piątek 07:00 - 12:00

Zadania:

Praca przy budowie nowych mieszkań

Wymagania:

Doświadczenie jako murarz
Mile widziana komunikatywna znajomość języka duńskiego lub angielskiego/niemieckiego

Legalna praca na duńskim kontrakcie przez agencję JKS A/S. Pomagamy znaleźć zakwaterowanie, które jest opłacane przez pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: annow@jks.dk

Kontakt telefoniczny w godzinach 8-15 pod numerem +45 61 630 709 od poniedziałku do piątku

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń