Turkusowa Wieża - wyjątkowa szkoła podstawowa

Nauczyciel/ka geografii - Stacjonarnie

Data publikacji: 28-08-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 70-100 zł
Stanowisko: Nauczyciel
Rodzaj Pracy: Praca stała
Doświadczenie: Wymagane

Wyjątkowy/a Nauczyciel/ka w Turkusowej Wieży

Wynagrodzenie:

70 -100 zł/h

Wymiar czasu pracy: 3 h/ tydzień

Dołącz do naszej stacjonarnej szkoły podstawowej - Turkusowej Wieży! Poszukujemy kreatywnego nauczyciela geografii.

Twoje zadania:

*Prowadzenie zajęć

*Tworzenie zajęć dostosowanych do potrzeb uczniów

*Organizowanie projektów i zajęć tematycznych, które angażują uczniów i wspierają ich indywidualny rozwój.

*Monitorowanie postępów uczniów i udzielanie regularnych informacji zwrotnych.

*Współpraca z zespołem nauczycieli i rodzicami, aby zapewnić spójność edukacyjną i harmonijny rozwój uczniów.

Czego oczekujemy?

*Wykształcenia wyższego kierunkowego z przygotowaniem pedagogicznym.

*Doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą na poziomie szkoły podstawowej.

*Wysokich kompetencji interpersonalnych i umiejętności pracy zespołowej.

*Pasji do nauczania i kreatywnego podejścia do edukacji.

*Mile widziane doświadczenie w pracy w szkołach o alternatywnym podejściu do edukacji.

Co oferujemy?

*Pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku.

*Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach doskonalących.

*Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie.

*Elastyczne godziny pracy.

*Przestrzeń do realizacji własnych pomysłów edukacyjnych.

Dołącz do nas i twórz przyszłość edukacji razem z Turkusową Wieżą!

Osoby zainteresowane prosimy o skopiowanie linku do przeglądarki:https://form.typeform.com/to/NrTwR28yi APLIKACJE :)

Informujemy, że odpowiemy na aplikacje wybranych kandydatów.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń