Przedszkole KAMELON zatrudni

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Data publikacji: 04-06-2024
Miejsce Pracy: Łódź Górna
Stanowisko: Nauczyciel

Przedszkole KAMELON zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego lub magistra pedagogiki lub studentkę/a ostatniego roku wychowania przedszkolnego.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • umowa o pracę;
  • praca w małej grupie dzieci (15-18 os.);
  • honorujemy Kartę Nauczyciela w zakresie awansu zawodowego;
  • lubimy jak nasz zespół się rozwija, więc oferujemy szkolenia zawodowe;
  • praca w kreatywnym zespole otwartym na potrzeby innych;
  • bardzo dobry system wynagradzania;
  • stałe godziny pracy.

WYMAGANIA:

  • Kwalifikacja z zakresu wychowania przedszkolnego lub pedagogiki.
  • Mile widziani również studenci/ studentki ostatniego roku wychowania przedszkolnego lub pedagogiki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie grupy, realizacja programu wychowania przedszkolnego.

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Oferujemy pracę w przyjaznym środowisku.