Niemcy Praca - Cieśla konstrukcyjny, dekarz

Data publikacji: 27-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Dekarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Holzbau Häfner- Niemiecka rodzinna firma, której początki sięgają lat 90-tych specjalizująca się w pracy z drewnem poszukuje pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Cieśla / dekarz

Miejsce pracy: 71723 Großbottwar, Niemcy

Zadania:

  • Wykonywanie, montaż więźb dachowych,
  • Kładzenie pokryć dachowych,
  • Remonty dachów,
  • Wykonywanie szalunków elewacyjnych,
  • Montaż folii i łat,
  • Docieplenia dachów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach ciesielskich i dekarskich,
  • Punktualność, sprawność fizyczna,
  • Dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o prace,
  • Stawkę godzinową od 19€ (możliwość wzrostu wynagrodzenia w zależności od kwalifikacji),
  • Możliwość zakwaterowania,
  • Stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 888 917785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Cieśla” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13471

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń