Centrum Językowe Konik

Niemcy - Praca dla Pokojówek z językiem niemieckim

Data publikacji: 28-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Pokojówka
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie

Firma CJ KONIK poszukuje pokojówek do sprzątania pokoi Hotelowych oraz apartamentów. Wyspa na morzu Północnym.

Oferujemy:

Wynagrodzenie:

12€ netto na godzinę

np. 1920€ netto miesięcznie przy wypracowaniu 160 godzin w miesiącu.

Praca na pełny etat 8 godzin dziennie

Zapewnione bezpłatne mieszkanie z aneksem kuchennym

Zapewniony jeden posiłek - obiad

Zatrudnienie od zaraz do 15.10.2024

Niemieckie ubezpieczenie

Wymagania:

Sumienność i zaangażowanie

Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym

Punktualność

Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym, umożliwiająca komunikację.

Zakres obowiązków:

Sprzątanie pokoi hotelowych i apartamentów

Miejsce pracy: Niemcy miasto : Spiekeroog

PRACA OD ZARAZ!

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i szukasz stabilnej pracy w Niemczech, CJ KONIK zaprasza do aplikowania!

Nie czekaj – dołącz do nas już teraz! Wyślij swoją aplikację i rozpocznij pracę w Niemczech z atrakcyjnym wynagrodzeniem i stabilnym zatrudnieniem. Liczba miejsc ograniczona – aplikuj szybko i zapewnij sobie miejsce w naszym zespole!

! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

na adres: rekrutacja.niemcypraca@gmail.com

CJ KONIK Magdalena Kopacz

67-200 Głogów,

ul. Okrężna 35b

tel: 731913716

tel: 570718736

- czynny w dni robocze od 8 do 16

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń