KLAVER Sp. z o.o.
Obsługa i konserwacja maszyn- zgarnij fajną pracę w Holandii!

Data publikacji: 09-08-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Szukasz ciekawej pracy, gdzie możesz rozwijać swoje techniczne umiejętności? Mamy coś dla Ciebie!

Zakres Obowiązków:

  • Obsługa Maszyn Produkcyjnych
  • Konserwacja i Utrzymanie Maszyn
  • Wsparcie Techniczne
  • Konserwacja i Naprawa Urządzeń
  • Dokumentacja Techniczna

Co Oferujemy:

  • Atrakcyjne Wynagrodzenie
  • Super Atmosfera
  • Wypłaty w systemie tygodniowym

Wymagania:

  • język angielski z poziomie komunikatywnym, żebyś mógł się dogadać z resztą zespołu
  • doświadczenie będzie twoim atutem

Jeśli jesteś zainteresowany/a, daj znać!

Dominika +48 570 901033

Weronika +48 731 901913

Fajnie jak zadzwonisz między 8:00 a 16:00 od poniedziałku do piątku!

Klaver sp. z.o.o(KRAZ18450)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń