Contrain

Obsługa maszyn pakujących leki Praca od zaraz

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Polska, Konstantynów Łódzki
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

4500 brutto /miesięcznie
Polska, Konstantynów Łódzki
Produkcja
Praca tymczasowa

Dla naszego Klienta, będącego liderem w branży farmaceutycznej szukamy pracowników do pracy na stanowisku operatora maszyn.

Zakres obowiązków :

  • obsługa maszyn pakujących leki
  • kontrola maszyn
  • przygotowywanie do pracy maszyn i urządzeń biorących udział w procesie pakowania leków
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
  • wypełnienie dokumentacji
  • wykonywanie testów jakości w trakcie trwania procesu pakowania
  • dbanie o porządek i higienę w powierzonym obszarze

Wymagania:

  • doświadczenie jako operator maszyn
  • dyspozycyjność, motywacja do pracy
  • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę od 4 500 zł/miesięcznie brutto
  • dodatek 20% za pracę w nocy
  • dodatek za nadgodziny 50%, sobota 100%
  • możliwość zatrudnienia bezpośredniego po okresie wdrożeniowym
  • praca 3-zmianowa
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży farmaceutycznej
  • profesjonalna obsługa administracyjna

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

Informujemy, że w Contrain funkcjonuje procedura zgłaszania nieprawidłowości.
Zapoznasz się z nią tutaj: Regulamin Zgłoszeń Wewnętrznych | Contrain

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń