Oferta pracy: Doradca Klienta Biznesowego

Data publikacji: 11-07-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 4.650 zł, 6.890 zł lub 9.800 zł.
Stanowisko: Doradca

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

Jako Doradca Klienta Biznesowego będziesz odpowiedzialny za:

  • Tworzenie specjalnych ofert ubezpieczeniowych dla klienta biznesowego w oparciu o standardy firmy.
  • Sprzedaż ubezpieczeń dla klientów biznesowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: marketing, zarządzanie, negocjacje.
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta segmentu biznesowego.
  • Znajomość zagadnień sprzedażowych związanych z AI i Social Media.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4.650 zł, 6.890 zł lub 9.800 zł.
  • Pełny etat i indywidualną ścieżkę kariery.
  • Profesjonalne wsparcie.
  • Dla najlepszych pracowników: wyjazdy i inne atrakcyjne nagrody.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Jesteśmy częścią silnej niemieckiej marki z siedzibą w Warszawie, oferującą stabilne zatrudnienie i najlepsze warunki pracy.
  • Zapewniamy możliwość pracy w dynamicznym środowisku, które sprzyja rozwojowi osobistemu i zawodowemu.
  • Nasza firma stawia na innowacyjne rozwiązania i technologie, które są podstawą naszego biznesu komunikacyjnego.
  • Jako Doradca Klienta Biznesowego będziesz mieć możliwość uczenia się od liderów branży ubezpieczeniowej i motoryzacyjnej.

Idealny kandydat:

  • Ma około 30 lat i poszukuje nowych wyzwań zawodowych.
  • Chce rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne w segmencie biznesowym.
  • Szuka firmy, która oferuje możliwość rozwoju kariery i wsparcie w osiąganiu celów zawodowych.

Jeśli jesteś ambitny, kreatywny i chcesz pracować w firmie, która ceni innowacje i zaangażowanie, dołącz do naszego zespołu! Zapraszamy do aplikowania!

insurancesellwarszawa@wp.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń