KLAVER Sp. z o.o.
Oferta Pracy w Holandii- Start OD zaraz! Haga, Rotterdam, Westland

Data publikacji: 15-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Szukasz pracy w Holandii? Trafiłaś/eś perfekcyjnie!

Twój zakres obowiązków:

  • Sortowanie drobnych owoców i warzyw przy linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości na każdym etapie pracy
  • Układanie towarów, które zgodnie z zamówieniem należy włożyć do osobnego pudełka

Oferujemy:

  • Pracę dla każdego przez cały rok
  • Możliwość dojeżdżania z własnego zakwaterowania
  • Bonusy dla kierowców
  • Wspólne dwuosobowe pokoje dla par

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Sumienność i dokładność

Zainteresowała Cię ta oferta? A może szukasz czegoś innego?

Zadzwoń!

Weronika +48 731 901913

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp. z.o.o(KRAZ18450)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń