Oferuję pracę na Magazynie (Swarzędz)

Data publikacji: 13-06-2024
Miejsce Pracy: Swarzędz
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Oferta Pracy na Magazynie w Swarzędzu

Poszukujemy zmotywowanych pracowników do naszego magazynu w Swarzędzu. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość wysokich zarobków.

Zakres Obowiązków:

  • Kompletacja zamówień
  • Pikowanie odzieży
  • Pakowanie produktów
  • Obsługa skanera

Nasze Wymagania:

  • Umiejętność obsługi urządzeń dotykowych (smartfon, tablet)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (8 lub 12 godzin)
  • Elastyczność w sezonie - praca w 12-godzinnych zmianach (6-18, 10-22, 18-6)

Co Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka podstawowa: 17,70 zł brutto/h
  • System premiowy i dodatki
  • Możliwość zarobku do 6100 zł netto
  • Umowa zlecenie w ramach pracy tymczasowej
  • 3 przerwy po 15 minut w trakcie zmiany
  • Bezpłatny transport do miejsca pracy

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!
Piotr: 797 186 009

APT KRAZ 11500