Opiekun/Opiekunka - Niemcy

Oferujemy pracę dla opiekunów, opiekunki:

Data publikacji: 17-06-2024
Miejsce Pracy: Niemcy/Singen (Hohentwiel)
Wynagrodzenie: 3600

Masz doświadczenie w opiece nad osobami z demencją? Jesteś wrażliwa, cierpliwa i odpowiedzialna? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Stanowisko: Opiekunka

Wynagrodzenie:

3600 €/za wyjazd 60 dni + do 320 € bonus za transport

Miejsce pracy: Niemcy / Singen (Hohentwiel)

Wymagania:

Doświadczenie w opiece nad osobami z demencją, wrażliwość, cierpliwość

Zakres obowiązków:

Wspieranie pacjentki, codzienne spacery

Zakwaterowanie: dom /osobny pokój + internet + TV

Więcej informacji: https://atena.sk/.../opiekunka-niemcy-1750-eur-de204791

Jeśli jesteś zainteresowana i spełniasz powyższe wymagania, skontaktuj się z nami! Cieszymy się na współpracę.

+421918856689, bezpłatna infolinia: 0800 012 288,

www.atena.org, cv-pl@atena.org

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń