Mechanik/Mechatronik z zatrudnieniem na niemieckich warunkach – Bez wymogu znajomości języka

Ogłoszenie o pracę: Mechanik/Mechatronik samochodowy

Data publikacji: 15-08-2024
Miejsce Pracy: Kronberg im Taunus przy Frankfurt am Main
Wynagrodzenie: od 3300€ Brutto
Stanowisko: Mechanik Samochodowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Ogłoszenie o pracę: Mechanik/Mechatronik Samochodowy

Miejsce pracy: Kronberg bei Frankfurt am Main, Niemcy
Firma: Kfz-Janusz (www.auto-werkstatt-frankfurt.de)
Data założenia: 2007

Opis stanowiska:

Jesteśmy mistrzowskim warsztatem samochodowym z siedzibą w Kronberg przy Frankfurt am Main. Od 2007 roku działamy jako niezależny warsztat, obsługując wszystkie marki samochodów. Nasze usługi obejmują nie tylko klasyczny serwis i prace konserwacyjne, ale również specjalistyczne naprawy silników i skrzyń biegów. Dysponujemy czterema stanowiskami pracy dla mechaników, jednym dla blacharza oraz jednym do przygotowania pojazdów.

Nasz warsztat jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne, które umożliwiają nam dokładne i efektywne przeprowadzanie napraw. W naszym zespole panuje pozytywna, rodzinna atmosfera oraz przyjazny klimat pracy. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Nadgodziny oraz praca w soboty są mile widziane, ale nie są obowiązkowe.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako mechanik samochodowy
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • Rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Atrakcyjny godzinowy wynagrodzenie od 18€/h
  • Stabilne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Umowę na czas nieokreślony po 6-miesięcznym okresie próbnym
  • Pracę od zaraz oraz na dłuższy czas
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz wyrabiania nadgodzin
  • Zapewniony komplet ubrań roboczych po przepracowanym miesiącu
  • Pomoc ze strony biura na każdym etapie zatrudnienia
  • Pomoc w znalezieniu kwatery

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami.
Można się z nami skontaktować telefonicznie i przez WhatsApp pod numerem 0173 340 93 63 oraz pocztą elektroniczną pod adresem info@kfz-janusz.de.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę z nami!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń