OPERATOR MASZYN

Op. Maszyn, Stefanowo k. Wólki Kosowskiej

Data publikacji: 25-07-2024
Miejsce Pracy: WÓLKA KOSOWSKA
Wynagrodzenie: 5100
Stanowisko: Operator Maszyn

Operator maszyn

Miejsce pracy: Stefanowo k. Wólki Kosowskiej

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
stawka 30 zł brutto/h
praca zmianowa od poniedziałku do piątku

Zadania
Obsługa procesu produkcyjnego, tj. transport surowca na linie
Ustawianie maszyny i kontrola jej pracy, do momentu wyjścia produktu końcowego
Praca w zespole

Wymagania
Posiadanie książeczki sanepidowskiej
Umiejętności mechaniczne oraz techniczne
Doświadczenie w obsłudze oraz przezbrajaniu maszyn
Umiejętność pracy w zespole
Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
Gotowość do pracy od zaraz
prawo jazdy kat. B
mile widziane: uprawnienia na OWW oraz wyciągnik

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń