Zatrudnimy od zaraz

opartaor koparki-koparko-ładowarki

Data publikacji: 23-05-2024
Miejsce Pracy: Poznań- Suchy Las
Stanowisko: Operator Koparki

Zakres obowiązków:

· praca przy montażu zewnętrznych sieci i przyłączy wod- kan

· utrzymywanie porządku oraz dyscypliny pracy

. praca w szalunkach

Nasze wymagania:

· punktualność, dyspozyjność

· doświadczenie w branży

· prawo jazdy kat. B, mile widziane BE

· umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

· Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku,

· Możliwość podnoszenia kwalifikacji

· Możliwość ubezpieczenia grupowego

· Umowa o pracę, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Kontakt tel: 601721405,513230053

O firmie :

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, uznaną w Poznańskich Wodociągach i znajdującą się na liście zakładów referencyjnych „Aquanet-u”. Elastyczność w branży i różnorodność wykonywanych instalacji zewnętrznych i wewnętrznych pozwala na stabilny rozwój zawodowy i niemonotonny charakter pracy. .ZADZWOŃ lub prześlij CV, oddzwonimy i umówimy się na spotkanie. Baza firmy : Suchy Las , Miejsce pracy: Poznań i okolice

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."