Poszukujemy operatorów CNC

Operator CNC

Data publikacji: 03-10-2024
Miejsce Pracy: Opole
Wynagrodzenie: 29-35zł brutto
Stanowisko: Operator CNC

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

Obsługa numerycznych maszyn CNC
Przygotowanie I montaż narzędzi
Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu
Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz karta technologiczną

Wymagania:

Znajomość rysunku technicznego
Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
Znajomość podstaw metrologii (suwmiarka, mikrometr,średnicówka)
Umiejętność obsługi komputera na poziomie podstawowym
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Znajomość systemów Sinumerik, Heidenhain

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie 29 - 35 zł/h brutto,

zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

umowę o pracę na pełen etat,

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń