GRH Polska

Operator CNC

Data publikacji: 17-09-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Operator CNC
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Agencja Pracy Tymczasowej GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250) poszukuje kandydatów do pracy w produkcji komponentów do skrzyni biegów w sektorze motoryzacyjnym, zlokalizowanej w Północnej Francji (Metz).

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn w procesie produkcji, takich jak tokarki, frezarki i wyrzynarki
  • Selekcja odpowiednich parametrów oraz narzędzi do produkcji, a także nadzorowanie jakości wytwarzanych produktów

Oferujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie w jednoosobowym studio
  • Zapewnione dojazdy do pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę francuską
  • Długoterminową współpracę
  • Pakiet bonusów
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • Zwrot kosztów transportu do Francji

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na tym samym stanowisku

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)

Nr tel. – 789365553

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń