Pośrednictwo Pracy Soberka

Operator - Ustawiacz maszyn CNC

Data publikacji: 06-06-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: od 2450 € netto
Stanowisko: Operator CNC

Operator - Ustawiacz Maszyn CNC: Stabilna Kariera w Sercu Niemiec

Pośrednictwo Pracy Soberka, we współpracy z renomowaną firmą o 25-letnim doświadczeniu na niemieckim rynku, poszukuje wykwalifikowanych operatorów CNC. Oferujemy stabilne zatrudnienie w centralnych Niemczech i górnej Bawarii, w okolicach Norymbergi i Wurzburga. Nasza propozycja to głównie praca stacjonarna, zapewniająca długoterminową stabilizację bez konieczności częstych zmian lokalizacji.

Twoje Kluczowe Zadania

  • Obsługa zaawansowanych maszyn CNC
  • Praca ze sterownikami Siemens, Mazak, Fanuc, Sinumerik i Heidenhein
  • Precyzyjne ustawianie parametrów maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną

Nasza Atrakcyjna Oferta

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Gwarantowane długoterminowe zatrudnienie
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie: od 2450 € netto miesięcznie
  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 16,16 € brutto
  • System zaliczek i punktualne wypłaty
  • Bonus powitalny 50 € oraz 200 € premii po pierwszym miesiącu pracy
  • Premia 200 € za polecenie nowego pracownika
  • Zapewniona odzież robocza i narzędzia
  • Wsparcie dwujęzycznego koordynatora (polski/niemiecki)
  • Pełen pakiet świadczeń pracowniczych w Niemczech (ubezpieczenie, emerytura, Kindergeld, urlopy)

Oczekiwania Wobec Kandydatów

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie na stanowisku operatora CNC
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziany własny samochód

Jak Aplikować?

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk 'Aplikuj' lub na adres e-mail: biuro@soberka.pl

Dodatkowe informacje dostępne pod numerami: +48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335