Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy operatorów maszyn / Pracowników produkcji gotowych rozpocząć pracę na stanowisku:

Operator/ka Maszyn / Pracownik produkcji - lekka praca

Data publikacji: 17-09-2024
Miejsce Pracy: Wrocław
Stanowisko: Operator Maszyn
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto 'Wszystko zależy od ludzi' oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi - zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Operator maszyn gotowych rozpocząć pracę w przyjaznym środowisku, oferującym atrakcyjne warunki zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego.

L.M. Group Poland Sp. z o.o. wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25182

Zadania:

  • Sterowanie maszyn do obróbki metal/drewno/plastik
  • Obsługa lasera 2D
  • Wczytywanie programów i parametrów do maszyny
  • Cięcie elementów do odpowiednich wymiarów

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy na produkcji
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi pomiarowych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Atrakcyjna stawka godzinowa 29 zł/h brutto
  • Praca na dwie zmiany (po 12h) lub na 3 zmiany (praca po 8h) w zależności od grafiku
  • Premię frekwencyjną
  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118
  • Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 668 488 635

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń