Niemiecka firma budowlana zajmująca się pracami ziemnymi, instalacjami elektrycznymi oraz rozbiórkami zatrudni na stanowisko:

Operator koparki/Operator maszyn budowlanych

Data publikacji: 07-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Diepenau
Wynagrodzenie: 13850-18000 zł/ miesiąc
Stanowisko: Operator Maszyn

Operator koparki i maszyn budowlanych - atrakcyjna oferta pracy w Niemczech

Renomowana niemiecka firma budowlana specjalizująca się w pracach ziemnych, instalacjach elektrycznych oraz rozbiórkach poszukuje doświadczonych specjalistów na stanowisko:

Lokalizacja: Diepenau (Dolna Saksonia), Niemcy

Wynagrodzenie:

17-21 euro/h

Zakres obowiązków:

  • Układanie kabli niskiego i średniego napięcia dla systemów energii odnawialnej i fotowoltaicznej
  • Wykonywanie prac ziemnych, wykopów i przekopów
  • Obsługa koparek, minikoparek oraz ładowarek kołowych i gąsiennicowych

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kategorii B+E (warunek konieczny)
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy jako operator koparki lub maszyn budowlanych

Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kategorii C+E oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Gwarantowane 190-200 godzin pracy miesięcznie (z możliwością zwiększenia)
  • 30 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Pełen pakiet świadczeń pracowniczych, w tym Kindergeld

Jeśli jesteś zainteresowany tą atrakcyjną ofertą pracy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub prześlij swoje CV na podany adres e-mail. W przypadku braku odpowiedzi, wyślij SMS o treści „OPERATOR" - oddzwonimy!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń