Operator linii przetwórstwa tworzyw sztucznych

Data publikacji: 08-10-2024
Miejsce Pracy: Gdańsk
Stanowisko: Operator Maszyn
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Stanowisko: Operator linii przetwórstwa tworzyw sztucznych Lokalizacja:

Gdynia, woj. pomorskie

Zakres obowiązków:

• Obsługa linii produkcyjnej

• Ustawianie parametrów linii do ekstruzji

 • Kontrola jakości produktów na każdym etapie produkcji

• Reagowanie na odchylenia w procesie

Wymagania:

 • Wykształcenie techniczne

 • Doświadczenie w pracy na produkcji (preferowane w przetwórstwie tworzyw sztucznych)

 • Umiejętność obsługi komputera

 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

• Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (praca w weekendy i święta)

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Pracę w międzynarodowej firmie, w której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem

 • Długofalową współpracę

 • Szkolenia krajowe i zagraniczne

 • Pakiet benefitów pozapłacowych

• Dwutygodniowy urlop podczas przestoju technicznego w lipcu każdego roku

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń