Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku

Operator maszyn

Data publikacji: 26-05-2024
Miejsce Pracy: Roermond, Holandia
Stanowisko: Operator Maszyn
Praca na producji jako operator maszyn w zakładzie produkującym lody wodne i owocowe. Prace w temperaturze pokojowej (między 17-19 stopni), hala

Wynagrodzenie:

od 16 €/brutto za godzinę + dodatki za nadgodziny i weekendy

Obowiązki:

-Obsługa maszyn -Utrzymanie porządku i zasad czystości w ramach procesu produkcyjnego; -Przygotowywanie i regulacja maszyn przed i w trakcie produkcji; -Naprawa drobnych usterek; 3 zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku: 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00

Wymagania:

Doświadczenie przy produkcji Język angielski B1 Zapewniamy : Darmowy dojazd do pracy Opiekę polskiego koordynatora Holenderska umowa o pracę Komfortowe zakwaterowanie domkach jednorodzinnych *Roermond* Dołącz do naszej drużyny! Pozdrawiamy, Zespół HumanBe !