Niemiecka firma zajmująca się budownictwem zatrudni pracownika na stanowisko:

Operator maszyn budowlanych ze znajomością niemieckiego

Data publikacji: 05-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy – Bad Kissingen, Fulda, Wurzburg
Wynagrodzenie: 19,58-22,14 euro/h
Stanowisko: Operator Koparki
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Miejsce pracy: Niemcy – Bad Kissingen, Fulda, Wurzburg

Stawka: 19,58-22,14 euro/h

Zadania:

  • Prowadzenie i obsługa różnych maszyn budowlanych do robót ziemnych, np. koparek, ładowarek kołowych itp.,
  • Dbanie i konserwacja sprzętu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy robotach ziemnych, budowie kanalizacji, mile wdziane przy budowie dróg,
  • Ukończone wykształcenie w branży budowlanej i/lub doświadczenie zawodowe.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
  • Dodatki, premie, dopłaty.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OPERATOR NIEMCY” – oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń